NEWS

news_top.gif, 297B
14 / 04 / 2021

NEW MUSIC

New music available in QUAZEFF section.
15 / 12 / 2017

THE DARK SIDE

A další rok utekl jako voda... Říká se, že by se měly tradice dodržovat, proto se i tentokrát na předvánoční víkend chystá pravidelná, letitá techno session THE DARK SIDE. A opět budeme slavit narozeniny djky LADY FROG!
news_bottom.gif, 295B

KOSI..Kosi.. [metrocrew]
(narozen 1983) vystupuje od roku 2003, ale technem se setkal už v roce 98 - a jak to občas bývá: "Kdo jednou techno zkusí, nechce nikdy jinak."
Kosiho rezidentní noc v legendárním olomouckém klubu Metro "THE DARK SIDE" běží už od roku 2004 a dodnes je pravidelně v Metru společně s Lady Frog pořádána, přičemž si za dobu své existence našla své skalní příznivce i učinkující. Na The Dark Side vystoupilo mnoho djs, za všechny jmenujme kupříkladu Kaisersoze, K.Sandra, Daho, Franke, Tchunhas, Felix, Raa.o, Rawent, Proovan,... Pod záštitou crew 144, které je Kosi.. členem, také spolupořádal úspěšnou akci STASIS LEAK 144, která proběhla 25.11.05 v olomouckém AMC.

V posledních třech letech Kosi.. vystupuje již převážně jako duo s djkou Lady Frog.

Zahrál si v klubech: AMC, Dance hall Envelopa, Rasputin, METRO chillout club, Amerika, 15 minut, Rocket club, U-klub, G1 club, RCO, S-cube - (vše Olomouc), U rybníčka (Příkazy), Ve zdi (Zábřeh), Spilka (Kokory), Pálava (Šternberk), Pinocchio (Vyškov), Mu-café (Praha), Apollo13(Prostějov), Brooklyn(Přerov), Ponorka (Pardubice), Mango (Lysá nad Labem), Toaster (Praha), Lumax (Hrochův Týnec), A2 (Brno), Riviera (Frýdek Místek), ZDE-SLAV (Zdeslav),
Hotel Ondráš (Raškovice), Hitlerák (Ostopovice u Brna), Petpetuum (Brno), ...

Nejoblíbenější producenti:
Jesper Kyd, DJ Stay, W J Henze, Quartz, and BIG RESPECT to The Prodigy - Liam Howlett especially.

Hrál s Djs: Boss(SK), Marika Rossa (UKR), Jag Kiranmay (UK), Bruno Golias (UK), Eric (GE), Breakdown (GE),
Kaisersoze, K.Sandra, Orbith, Felix, Franke, Daho, Tchunhas...

Residentury:
METRO chillout club
-THE DARK SIDE